Liposukcja ultradżwiękowa

Skuteczna redukcja złogów tłuszczu i cellulitu w częściach ciała podatnych na ich występowanie (brzuch, uda, talia, biodra, ręce). W trakcie liposukcji ultradźwiękowej powstałe pod wpływem wysokiego ciśnienia pęcherzyki rozrywają się w pobliżu komórek tłuszczowych. Ich zawartość jest uwalniana w formie emulsji i metabolizowana naturalnymi drogami.

Cały proces odbywa się w dwóch etapach.

W pierwszym ultradźwięki oddziałują na błonę komórkową komórek tłuszczowych. Powodują ich uszkodzenie oraz sprawiają, że się kurczą, a następnie rozbijają. W efekcie prowadzi to do usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej.

W drugim etapie promieniowanie podczerwone prowadzi do wzrostu temperatury w tkankach oraz przyspieszenia metabolizmu. Poprzez gruczoły potowe, układ limfatyczny i naczyniowy usuwany z ciała jest uwolniony tłuszcz oraz toksyny. Po dotarciu do wątroby komórki tłuszczowe traktowane są dokładnie tak samo jako tłuszcz pochodzący z pożywienia.

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny, a wręcz przyjemny i relaksujący. W rezultacie prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej, poprawia i wysmukla sylwetkę, wpływa na ujędrnienie, odżywienie i elastyczność skóry oraz pobudza krążenie.

zabiegi kwasem hialuronowym Rzeszów
gabinet medycyny estetycznej Rzeszów
botox Rzeszów